צרו קשר
ּ

שיש קוריאן הוא חומר אקרילי ייחודי עם מספר יתרונות בולטים, בזכותם הפך בשנים האחרונות לפתרון מבוקש מאוד למטבחים, חדרי אמבט, רהיטים, חיפויים לקירות ומגוון צרכים נוספים.

חוזק ועמידות

משטחי אקריל עמידים מאוד בפני פגיעות ואינם נסדקים או נשברים כמו חלופות אחרות (בהן שיש). בשל תכונות החומר, ניתן לעצב אותו לאחר חימום לכדי משטח אחיד, עמיד בפני חדירת אויר, שריטות, נוזלים או כתמים. לקוחותינו נהנים מאחריות מורחבת של 10 שנים.

גמישות עיצובית

אחד היתרונות המרכזיים של קוריאן הוא הקלות בה ניתן לעצב אותו לכל צורה, בכל צבע ואף להגיע לדרגות שקיפות שונות ולהטביע בחומר צורות ודוגמאות. להמחשת מוצקות וגמישות החומר, המאפשרים לייצר ממנו מוצר מדויק – חומר הגלם משמש בין השאר לציפורניים מלאכותיות, שיניים תותבות וחופות של תא הטייס במטוסי קרב.

בריאות ובטיחות

שיש קוריאן מאפשר ייצור משטחים מחומר אחיד, מוצק לחלוטין וללא חיבורים או סדקים שיהוו קרקע פוריה לבקטריות ופטריות. קוריאן עומד בתקנים מחמירים ומשמש ליצירת משטחי עבודה​ וחיפויי קירות​ בחדרים סטריליים, מעבדות ובתי חולים.

תקנים מחמירים

אנו מציעים ללקוחותינו משטחי קוריאן מקוריים, המיוצרים על ידי חברת דופונט. מדובר בחומר גלם חשוב וחיוני בתעשיית הרכבות, היכטות, עסקי המזון, תעשיית ההייטק בתחומים בהם דרושים חדרים סטריליים, בתי חולים, מרפאות שיניים ועוד. על פי תקן משרד הבריאות בישראל זהו החומר היחיד ​המאושר להתקנה בחדרי ניתוח ובמעבדות בבתי חולים.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות מצידכם

התקשרו כעת: 052-5501611

או מלאו פרטים ואנו ניצור קשר

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ